Reference

Catering

Dobrý den, chtěla jsem Vám velice poděkovat za úžasný večer ke kterému jste přispěli díky Vašemu výbornému cateringu. Byli jsme velice spokojeni. Máte úžasný tým.

Vendula Kasíková, vedoucí kanceláře GŘ

Dobrý den, catering byl opravdu luxusní a hosté na jídlo pěli jen chválu. Takže opravdu na jedničku s hvězdičkou. Až budu řešit nějakou podobnou akci, rozhodně Vás oslovím.

Eva Hrubešová, Dial Telecom, a.s.

Dobrý den, nejprve mi dovolte velmi Vám poděkovat za bezvadné zajištění cateringu během představení ve Stavovském divadle a prohlídek v Národním divadle. Zahraniční hosté byli velmi spokojeni a vyslechla jsem i (oprávněnou na základě vlastní ochutnávky) pochvalu na občerstvení podávané o přestávce, a to včetně způsobu servírování (to bylo i s pochvalným obdivem).

Mgr. Alice Němečková, Ministerstvo zahraničních věcí

Dobrý den, Jiří, mockrát Vám děkujeme za služby, vše bylo v naprostém pořádku a hosté i klient byli spokojeni.

Martina suková, FleishmanHillard

Dobrý den paní Ludická, ještě jednou děkujeme za perfektní servis a hlavně výborné jídlo, byli jsme velmi mile překvapeni, croassanty byly úžasné. Těšíme se na další akci v NTMJ.

Lucie Wondřichová, MBA

Dobrý den, dovolte mi vyjádřit Vám pochvalu za zajištění cateringu na našem kongresu v NTM ve dnech 12.-13.4 2019. Jídlo i servis byly na vysoké úrovni, na obědě jsme se nakonec také celkem v pohodě vystřídali, tedy z naší strany velká spokojenost. Vzhledem k tomu, že se nám i prostory líbily a celé sympozium bylo velmi pozitivně přijato, věřím, že podobnou akci ještě zopakujeme a že Vás budu moci znovu požádat o spolupráci.

doc. MUDr. Andrea Burgetová, PhD, MBA

Dobrý den, s jistým odstupem… Vám chci opravdu moc a upřímně poděkovat za všechno, co jste pro nás připravili a jak jste to naprosto bezchybně zvládli. Je bez debat, že to pro vás jistě nebylo úplně triviální, zároveň máme s čím srovnávat a toto byl opravdu top výkon. Prosím vyřiďte pozdravy a poděkování i kolegům, kteří se na všem podíleli, rozhodně i do kuchyně. Registrujeme spoustu pochval od účastníků, od kterých jsme podobná slova snad nikdy neslyšeli. Těším se, že to snad nebylo naposledy.

Kamil Melichárek, Česká obchodní inspekce

Dobrý den, chtěla jsem vám a vaší společnosti ještě jednou moc poděkovat za středeční občerstvení pro seniory v rámci akce Ježíškova vnoučata. Senioři byli nadšeni, snědli spoustu chlebíčků, a nakonec vypili téměř všechen welcome drink.

Magdalena Bachová, Ježíškovo vnouče

Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za skvělou organizaci galavečeře v NMT, pan rektor i ostatní jeho kolegové byli nad míru spokojeni. Ještě jednou díky za vaši profesionalitu a skvělou práci!

Eliška Hrubá, Gare Restaurants

Rad bych Vám všem opravdu moc poděkoval, jak za spolupráci po celý rok, tak za prvotřídní servis, který z toho vyústil. Skupina byla občerstvením absolutně nadšena, všechny praktické stránky, co jste navrhl byly ideální. Superbe team work.

Martin Pav, Evropská komise

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za zajištění cateringu na včerejší akci v Národním technickém muzeu. Z několika stran jsem slyšela pozitivní ohlasy na váš catering, takže jste možná získali další zákazníky. Ještě jednou děkujeme, a to i obsluhujícímu personálu, a věřím, že se setkáme i při další příležitosti.

Daniela Chinevová, Nowatron Elektronik, spol. s r. o.

Dobrý den, děkuji za skvělou organizaci na včerejším autorském setkání.
Všichni jsou moc spokojeni. Bylo to fantastické.

Zuzana Motyčková, Wolters Kluwer ČR, a.s.

Akce, kterou jsme s Vámi pořádali, proběhla v pořádku a máme od našich zákazníků velmi pozitivní ohlasy.

Marcela Fůssová, Würth spol. s r.o.

Dobrý den, v uplynulém týdnu se k nám vracely jenom pozitivní zpětné vazby, jak na catering, tak na servis. Ráda bych Vám i panu Danovi tímto oficiálně poděkovala jménem hostů Hypoteční banky za bezvadně odvedenou práci.

Kristýna Jandová, Hypotéční banka, a.s.

Chtěla bych moc poděkovat za vaše služby na akci, která proběhla tento víkend. Jídlo bylo vynikající, servis taky moc fajn a podařilo se řešit i nesrovnalosti, které přišli, a to tak rychle, že klient nic nepoznal. Oceňuji přístup a servis ze strany personálu, dobře si to sedlo. Moc děkuji.

Stáňa Horáková, www.vieraevents.cz

Moc děkuji za skvělé zařízení akce, všichni byli nadšení z dobrého svařáku a cukroví, takže za nás se vše vydařilo a budu se těšit na budoucí spolupráci.

Kateřina Bittnerová, Ernst & Young, s.r.o.

Ráda bych Vám poděkovala za včerejší vernisáž. Vojta a Nasťa byli naprosto dokonalí a profesionální, moc za to děkuji.

Klára Vorlíčková, Československá obchodní banka, a.s.

Velice děkujeme za profesionalitu a kvalitu v jaké poskytl jez! koncept občerstvení i servis Národnímu technickému muzeu v rámci vernisáže naší stěžejní výstavy Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět. Vše proběhlo podle ujednání a v domluveném termínu, čehož si nesmírně vážíme.

Adam Dušek, Národní technické muzeum

Krásný dobrý den, ráda bych vám poděkovala za spoluorganizaci včerejší akce. Zejména bych pak chtěla vyzdvihnout přístup personálu, který průběžně zajišťoval chod akce a vše nám tak klaplo na sto procent. Klientka byla nadšená a novináři si akci pochvalovali po stránce servisu i programu. Bylo to zkrátka perfektní od A do Z, takže vás budu doporučovat, kudy chodím. Mějte se báječně a těším se, že společně zase nějakou akci zorganizujeme.

Diana Walsh, AMI Communications

Děkujeme za výborný servis, který byl pro úspěch naší akce nesmírně důležitý.
Konference se vskutku vydařila a s vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni. Děkuji za velice příjemný a ochotný personál a také kuchařům za vynikající pokrmy. Velmi si vážíme vaší profesionality a budeme s vámi počítat pro budoucí spolupráci.
Každopádně vás můžeme vřele doporučit.

Ivana Čapková, Mondi

Dobrý den, děkujeme že jste přispěli k velice příjemnému vánočnímu setkání našich zaměstnanců. Palác byl nádherně vyzdoben, obsluha velice rychlá, všímavá milá a občerstvení výborné. Vaše služby se od roku 2008, kdy jsme se setkali poprvé stále zdokonalují a věřím, že budeme spolupracovat i nadále, protože jsme s Vámi vždy velice spokojeni. Vřele Vás můžeme doporučit v oblasti cateringových služeb.

Ing. Zdeněk Rataj, Zakládání group

Jez! Koncept

Vážená paní Jůnová, děkujeme za milou spolupráci s Vámi i Jez Konceptem. Vážíme si toho a jsme rádi za Vaši vstřícnost. Jídlo z Jez!Koncept nám chutná, vždy je čerstvé, kvalitní, krásně ozdobené…dezerty a koláče jsou také vždy vynikající! Naši zaměstnanci i zákazníci jsou pokaždé s jídlem spokojení. I my také vždy rádi ochutnáme. Je radost s Vámi spolupracovat! Za celý náš tým a CISCO,

Magdalena Gargulova, Lobby Ambassador

Naše spolupráce s gastronomickou skupinou jezkoncept.cz probíhá již řadu let. Zajištění stánkového provozu, catering, eventy i všechny další služby poskytované v rámci areálu koupaliště Hostivař, jsou na té nejvyšší úrovní, děkujeme.

Martin Slavík, Hostivařská přehrada

Se společností Divadelní catering, resp. Jez koncept, spolupracujeme již řadu let. Jejich služby při pořádání cateringových akcí i zajišťování firemního stravování, jsou vždy profesionální a na vysoké úrovni. Děkujeme za spolupráci

Marie Havlíková, OK Systém

Oceňujeme a děkujeme za dlouhodobou a profesionální spolupráci se společností Jezkoncept.

Vysoká škola ekonomická

Se společností Jez! Koncept máme dlouhodobé pozitivní zkušenosti a za dosavadní spolupráci tímto děkujeme. Přejeme mnoho úspěchů.

Vladimír Bek, Hobby centrum

Národní technické muzeum si váží každé dobré spolupráce a oceňuje své skvělé partnery, mezi které rozhodně patří také jez! koncept.

Adam Dušek, Národní technické muzeum

Děkujeme za dlouhodobou spolupráci při zajištění provozu divadelních bufetů i při pořádání cateringových akcí. Jezkoncept.cz je naším klíčovým partnerem na poli gastronomie.

Tomáš Froyda, ředitel Národního divadla

Office catering

Dobrý den, již rok si od Vás odebíráme pohoštění pro firemní porady. Objednávka je vždy včas, nabídka velká a vše přijíždí čerstvé a nazdobené, takže se u nás na poradu každý těší. Děkujeme moc za spolupráci.

Zuzana Čápová, TaxVision s.r.o.

Dobrý den, pane Prošku, ráda bych Vám touto cestou chtěla moc poděkovat za Vaše služby. S Vaším cateringem a službami kolem jsme moc spokojeni. Především si ceníme možnosti 2x denně závozu, včasného příjezdu, cena x kvalita a ochotného personálu.

Zuzana PRÄTORIUS, AXA životní pojišťovna a.s.

jez koncept s.r.o. považujeme za jednoho z nejlepších dodavatelů občerstvení a poskytovatelů s ním souvisejících služeb, se kterým jsme doposud měli možnost spolupracovat. Dodané občerstvení, vybrané ze širokého a stále se obměňujícího sortimentu, je vždy čerstvé, velice chutné a je dopraveno na místo určení s časovým předstihem. Personál jez konceptu je za každé situace ochoten vyjít vstříc naši požadavkům. Děkujeme za spolupráci.

Sara Hartlova White & Case

Společnost Jez Koncept poskytuje pravidelné kompletní cateringové služby od 1.12.2015 pro naši společnost Cisco Systems (Czech Republic) s.r.o. Poskytované služby hodnotíme jako velmi kvalitní a profesionální. Na základě našich zkušeností můžeme Jez Koncept doporučit dalším zájemcům.

Monika Hynková

Spolupracovat s jezchleba je stejně dobré jako jejich chlebíčky – prostě výtečné. Díky!

Martina Svobodová, Ernst&Young

Cisco Systems spolupracuje se společností Jez Koncept již 3 roky. Během těchto let nám společnost Jez Koncept poskytla vynikající cateringové služby. Občerstvení nám dodává čerstvé a včas, což je nutností pro naši kancelář. Jez Koncept nabízí širokou škálu gastronomických služeb, které rádi využíváme na firmní akce. Jejich produkty nás zaujaly především proto, že nabízí české tradiční výrobky až po trendy dorty jako je cheese cake a red velvet cake. Jsme velmi spokojeni se stravovacími službami, které nabízí Jez Koncept.

Lucie Daňhelková, Cisco

Závozy

Skupina jez! koncept zajišťovala stravování zaměstnanců Národního muzea v letech 2013-2017. S kvalitou poskytovaných služeb jsme byli téměř vždy spokojeni, jídlo bylo chutné a skladba jídel pestrá a zajímavá.

Rudolf Pohl, Národní muzeum

Společnost Jez koncept s.r.o. zajišťuje dovoz hotových jídel pro naše zaměstnance od března 2017. Kvalita poskytovaných služeb je na velmi dobré úrovni.

Marie Havlíková, OK systém